Pomóż przyśpieszyć trafną diagnozę wspieranych przez nas osób

Możesz podarować konkretnym osobom szansę na szybsze poznanie przyczyny choroby i na wdrożenie najlepszego leczenia. Obecnie trwają:

Agnieszka ma 3 latka. W grudniu 2020 roku postawiono jej diagnozę Zespołu Westa. Równolegle stwierdzono też opóźnienie psychoruchowe, torbiel wątroby i retinopatię wcześniaczą. Gdyby tego było mało, potem doszedł jeszcze astygmatyzm i dziecięce porażenie mózgowe. To dzięki badaniom genetycznym możemy uzyskać odpowiedź, jaka przyczyna stoi za porażeniem mózgowym u dziewczynki.

Pan Arkadiusz cierpi na przewlekłe problemy laryngologiczne. Doskwierają mu przewlekły ból gardła, wielopoziomowe pogrubienia błony śluzowej zatok obocznych, zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa piersiowego. Pan Arek ma także przewlekłe problemy z oddychaniem. To dzięki zabiegowi FESS, na który potrzebujemy zabrać 10 000 zł pan Arkadiusz może odzyskać komfort codziennego życia.

Pani Beata ma 35 lat. Mimo tak młodego wieku cierpi na ciężkie dolegliwości po stronie układu moczowego oraz zmaga się z przewlekłym bólem. Pani Beata jest objęta leczeniem w licznych poradniach: nefrologicznej, urologicznej, gastrologicznej, kardiologicznej, endokrynologicznej, okulistycznej, genetycznej, hematologicznej oraz poradni leczenia bólu, wkładając ogromne środki w leki i terapie. Co 2 lub 3 miesiące pani Beata powraca na oddziały szpitalne z powodu nawracających infekcji. Pasją Pani Beaty są szachy i warcaby. Od 14 roku życia zdobywała ona wysokie miejsca na różnych zawodach szachowych oraz warcabowych. W 2008 roku zajęła I miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w warcabach 100-polowych dla osób niewidomych i słabowidzących.