Konsultacje psychologiczne dla osób wspieranych

Poznaj naszych specjalistów

Zespół Fundacji tworzą osoby o różnym wykształceniu, doświadczeniu i stażu, w tym również specjaliści w zakresie zdrowia psychicznego. Możesz dowolnie wybrać osobę, z której konsultacji chcesz skorzystać lub poprosić nas o podpowiedź.

Konsultacje odbywają się online. Rekomendujemy formę wideo, ale rozumiemy wyjątkowe sytuacje związane ze stanem zdrowia.

UWAGA! Zapewniamy wsparcie psychologiczne wyłącznie osobom wspieranym przez Zespół Fundacji.

*Osoba wspierana – osoba zakwalifikowana do stałego wsparcia przez Zespół Fundacji

Marta Rybarczyk-Marciniak

Założycielka bloga szkolarozmowy.pl, psycholog ze specjalizacją psychologii klinicznej dzieci i młodzieży, doradza zawodowy, mgr politologii, mediator, nauczyciel, pedagog.

Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi chorymi w szkole przyszpitalnej, aktywnie wspiera dzieci i młodzież doświadczające zmiany w życiu, w tym choroby. Z pasją pomaga osobom z niepełnosprawnością, w szczególności chorym na stwardnienie rozsiane. Jest także aktywnym uczestnikiem inicjatyw na rzecz ciężko chorych zwierząt. Na co dzień mama trójki dzieci, pasję odnajduje w sporcie, muzyce oraz ciekawej książce.

Koszt konsultacji dla osób wspieranych przez Fundację – 120zł

Ewelina Słowik

Psycholog i psychoterapeuta w trakcie szkolenia, w nurcie integracyjnym. Specjalizuje się w coachingu oraz diagnozie potrzeb zawodowych, planowaniu sposobu rozwiązania problemów. Zajmuje się wsparciem w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, psychoedukacją, rozwojem kompetencji. Pracuje z Pacjentami w chorobie somatycznej i psycho-somatycznej, również z chorymi terminalnie, w ostatnim stadium choroby nowotworowej oraz z kobietami w ciąży również nieplanowanej, w trudnej sytuacji życiowej. Współpracuje z fundacją Niezdiagnozowani, Dwie kreski oraz Hospicjum na Krakowskim Przedmieściu. Psychologia jest jej pasją, stale poszerza wiedzę na temat człowieka, jego umysłu, emocji, zachowań, motywacji. Praca w środowisku biznesowy pozwoliła jej rozwinąć swoje kompetencje i samoświadomość. Od zawsze pracuje blisko ludzi, jako coach, mediator, manager, psycholog.

Koszt konsultacji dla osób wspieranych przez Fundację – 120zł

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny.