E-book „Wyzwania w codzienności z przewlekłą, w tym z nierozpoznaną chorobą”

Szanowni Państwo,

ruszyła sprzedaż najnowszego e-booka Fundacji Niezdiagnozowani – „Wyzwania w codzienności z przewlekłą, w tym z nierozpoznaną chorobą. Jak ciało inspiruje, żeby powiedzieć „nie” toksycznej produktywności i pułapce perfekcjonizmu?”.

Jakie treści znajdą Państwo w e-booku?

  • Jakie rady co do produktywności sprawdzające się u części zdrowych nie działają u chorych?
  • Dlaczego choroba wymaga reorganizacji pozornie prostych elementów codzienności u niektórych osób?
  • Na czym polega pułapka syndromu bohatera w relacji z chorobą?
  • Dlaczego potęgowany przez media kult postaci pokonujących słabości może zaszkodzić wypracowaniu szacunku do swojego ciała i jego granic w chorobie?

To e-book dla każdej osoby, która dostrzega pułapki nadmiernej produktywności, ale nie wie jak się od nich uwolnić oraz dla osób, które chcą zarządzać swoją codziennością z uważnością na potrzeby ciała.

Dochody ze sprzedaży zostaną przeznaczone na sfinansowanie badań dla najbardziej potrzebujących osób wspieranych przez Zespół Fundacji, które poszukują swojej diagnozy.

Tylko do 30. września 2023 roku e-book dostępny będzie w promocyjnej cenie 30zł lub w pakiecie z nagraniem w formie podcastów w cenie 50zł.

Autorem podcastów jest Pan Dariusz – osoba wspierana przez Zespół Fundacji, aktywna i chętna działać na rzecz społeczności Niezdiagnozowanych. Zachęcamy do zapoznania się z treścią e-booka w towarzystwie głosu Pana Darka.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi Sosze za korektę tekstu – bez Pana wsparcia byłoby zdecydowanie trudniej. To dzięki pracy Pana Tomka, e-book jest czytelny!

E-BOOK DOSTĘPNY W NASZYM SKLEPIE: https://niezdiagnozowani.com/sklep

Zachęcamy do zapoznania się z e-bookiem, czekamy na Państwa wrażenia.

Zespół Fundacji Niezdiagnozowani